תקנון

מבוא

אתר הספרים של מכון דיאלוג - נרדי (להלן: "האתר"), מס' עוסק מורשה 051886596, הינו אתר אינטרנט עם אפשרות קניית אונליין מאובטחת (על בסיס דף סליקה מאובטח של קארדקום בע"מ) לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל ובחו"ל.

אנא קרא תקנון זה בעיון בטרם גלישה באתר ו/או רכישת מוצר באמצעות האתר שכן המשך גלישה ועיון במידע המפורסם באתר ו/או רכישה של מוצר כלשהו באתר מהווים הסכמתך להוראות תקנון זה כולן. אינך חייב להסכים לאמור בתקנון זה אולם אם אינך מסכים לאמור כאן, הינך נדרש לצאת מהאתר ולא לעשות בו כל שימוש.

טרם ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

תנאי וזמן אספקה

מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת.

זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה, וישיבו לו את מלוא כספו.

ביטול עסקה

1. על-פי חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, לאחר שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

2. בעת ביטול עסקה עקב פגם או קבלת מוצר שונה משהוזמן, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון מכון דיאלוג.

מלאי

האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר.

אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, יודיע מכון דיאלוג לצרכן תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

אחריות כללית בגין פעילות האתר

1. מכון דיאלוג לא ישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתו המלאה.

2. מכון דיאלוג עושה ויעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייב שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, ולא יהיה אחראי לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

גבולות האחריות המקצועית

מנהלי אתר מכון דיאלוג-נרדי, עשו את כל המאמצים על מנת שהמידע המוצג באתר יהיה רחב ומפורט ככל האפשר, מתוך כוונה למסור מידע מהימן ורלוונטי ככל האפשר.

התכנים באתר אינם מהווים תחליף להתייעצות עם מטפל/ת או איש מקצוע בתחומים בהם עוסק האתר.

כמו כן, אין לראות בתכני האתר הצדקה לקבלה או לדחייה של טיפול מכל סוג שהוא, או לצורך טיפול בבעיה או מצוקה כלשהי. יישום הדעות או העצות שבאתר זה הוא באחריות הקורא בלבד.

כותבי המאמרים ומנהלי אתר מכון דיאלוג-נרדי לא יישאו בכל אחריות משפטית או אחרת לנזקים כלשהם (ישירים או עקיפים) שייגרמו (ו/או שייטען כי נגרמו) לכל אדם או גוף, בעקבות המידע המובא באתר זה. אין אנו נושאים באחריות לטעויות, אי-דיוקים או השמטות באתר. אם נפלו טעויות באתר, הן נעשו בתום לב.

סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון בעיר המחוז כפר-סבא.

תמונות להמחשה

לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל.

אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את מנהלי האתר, ויאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הרוכש.

אבטחת מידע ופרטיות

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו.

מה אנחנו עושים עם המידע

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה) וכן לצורך עדכונים אודות פעילותנו.

המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע

איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק אלא לביצוע התשלום ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

יצירת קשר איתנו

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, לתלונות על הטיפול במידע באתר ולכל שאלה נוספת ניתן לפנות אלינו בכתובת המייל:

ד"ר רבקה נרדי rivkanardi@gmail.com4

ד"ר חן נרדי chen-nardi@bezeqint.net

או בטלפון: ד"ר חן נרדי 050-6702727